אימוני כוח

You are currently viewing אימוני כוח

אימוני הכוח שלנו מתבססים על שיטות ותרגילים מגוונים ומאתגרים במיוחד. באימון משולבים תרגילי התנגדות עם משקלי גוף, משקולות ואביזרים נוספים. תוך כדי עבודה על גמישות ויציבות. המטרה באימון זה לחזק, לעצב, לשפר ולבנות את הגוף.  מהו אימון כוח, למי הוא מתאים ולמה בכלל כדאי לנו לבצע אותו? כל מה שצריך לדעת.

אימון כוח הוא למעשה שימוש בהתנגדות על מנת להעלות את היכולת שלנו להפעיל כוח או להתנגד לכוח שמופעל עלינו. אימון זה מחזק ומפתח את השרירים, ולמעשה מכאן החשיבות שלו – משום שאם לא נפעיל את השרירים בשגרה באופן שבו הם אמורים לעבוד, הם גם לא יעבדו כמו שצריך ברגע שנצטרך אותם. להמחשה חשבו על אדם השוכב תקופה ארוכה ברצף במיטה – מובן שהוא יתקשה ללכת על רגליו כרגיל מיד כאשר יקום ממנה.

ההבדלים בין אימון כוח לסיבולת

יש שני סוגי אימונים לשריר – אימון כוח המפתח את כוח השריר ואימון סיבולת שמטרתו להקנות סיבולת שרירית. באימון כוח נרצה להגיע למספר חזרות מרבי, שיהיה בדרך כלל נמוך, אל מול התנגדות גבוהה, לעומת אימון סיבולת שבו הדגש הוא על התנגדות נמוכה יותר ומקסימום חזרות אפשריות.

לצורך התנגדות באימון כוח ניתן להשתמש במשקל הגוף, משקולות או גומיות מתיחה. את השרירים שלכם לא ממש מעניין מהו הגורם להתנגדות, ולכן מוטב לבחור בדרך שהכי נוחה עבורכם. זהו מפתח עיקרי להצלחה!

מי צריך אימון כוח?

אימון כוח הוא הדרך להגדיל מסת שריר ומסת עצם, הנשחקים עם הגיל. אולם ללא קשר לגיל אימון כוח מומלץ ממש לכולם וזו פעילות מושלמת להשגת חיטוב של הגוף, האצת חילוף החומרים ושריפת שומנים וקלוריות. זוהי דרך בטוחה להעצמת ופיתוח הגוף וחיזוק כל מערכת השרירים והגידים.

איפה כדאי לבצע אימון כוח?

משום שאימון כוח אינו דורש ציוד רב, הוא יכול להתבצע בבית, אולם מומלץ מאוד לערוך אותו בסטודיו מקצועי עם מדריך שיעבור איתכם על התרגילים, ידייק אותם ויתאים אותם עבורכם בהתאם לרמתכם וליכולות שלכם.

חשוב שאימון הכוח יבוצע בהדרגה על מנת שלא לגרום לפציעות, ולכן סטודיו עם צוות מקצועי הוא בהחלט בחירה עדיפה לביצוע אימוני כוח.

הסטודיו שלנו מאובזר בציוד החדיש ביותר, וכן מועברים אצלנו אימונים אישיים, זוגיים או בקבוצות קטנות, לפי רצונכם. המתאמנים שלנו מקבלים ליווי תזונתי, מעקבי משקל ומדדי גוף מידי שבוע, וכן ליווי אישי וזמינות גם מעבר לשעות האימון על מנת להגיע לתוצאות הטובות ביותר.

לפרטים נוספים והרשמה:

תעשו את הצעד הראשון,
אנחנו נעשה את השאר...